Nastop KGBL v Glasbenem paviljonu na Kongresnem trgu
24. aprila so se v glasbenem paviljonu na Kongresnem trgu predstavili Kitarski orkester in trobilni kvartet GŠ ter harmonikaš Matic Babnik. Na ta prijeten pomladni dan je glasba ponovno napolnila paviljon na Kongresnem trgu in obogatila živahen mestni utrip. Nastop je ustvaril sproščeno in prijetno vzdušje, ki je povezalo mlade glasbenike in mimoidoče obiskovalce. Lepo ...