UNISAX – Koncert saksofonistov in mentorja Matjaža Drevenška
V četrtek, 7. maja 2026, je potekal koncert ob zaključku seminarja prof. Matjaža Drevenška, na katerem so se predstavile in povezale različne generacije saksofonistov. V ansambelskih točkah so nastopili učenci in dijaki KGBL, udeleženci seminarja, profesorji KGBL ter gostje – Ansambel saksofonov Akademije za glasbo Univerze v Ljubljani pod vodstvom prof. Mihe Rogine in dirigenta ...