Skupni koncert učencev in dijakov petja KGBM in KGBL
Že od novembra leta 2022 se pevska oddelka Konservatorija za glasbo in balet Maribor in Ljubljana povezujeta s skupnimi koncerti svojih učencev in dijakov. Izmenično se obiskujemo vsako leto in tako smo v torek, 14. 4. 2026, v dvorani Vide Jeraj Hribar na Vegovi že petič po vrsti skupaj zapeli. Na začetku se je predstavila ...