Iskanje


Predavateljski zbor Višje baletne šole

~ PREDAVATELJI

 ~ PREDMET

 ~ KONTAKT

 ~ GOVORILNE URE

 Mag. Marina Vodopivec

 Sporazumevanje, vodenje in poslovanje, 1. letnik

 marina.vodopivec@kgbl.s

po dogovoru

 Helena Valerija Krieger, prof.

 Metodika plesa in baleta, 2. letnik

 helena.v.krieger@kgbl.si

po dogovoru

 Mag. Dejan Cvitkovič

 Informacijsko komunikacijska tehnologija, 1. letnik

 Sporazumevanje, vodenje in poslovanje, 1. letnik

 dejan.cvitkovic@kgbl.si

po dogovoru

 Mag. Agneza Florjančič

 Strokovna terminologija v francoskem jeziku, 1. letnik

 agneza.florjancic@kgbl.si

po dogovoru

 Dr. Matej Plevnik

 Anatomija in fiziologija s teorijo gibanja, 1. letnik

 matej.plevnik@kgbl.si

po dogovoru

 Jani Muha, dr. med.

 Anatomija in fiziologija s teorijo gibanja, 1. letnik

 jani.muha@kgbl.si

po dogovoru

 Mag. Nuša Podvornik

 Psihologija osebnosti, učenja in plesa, 2. letnik

 nusa.podvornik@kgbl.si

ponedeljek, 15.00 -16.00, oz. po dogovoru

 Dr. Tanja Kajtna

 Psihologija osebnosti, učenja in plesa, 2. letnik

 tanja.kajtna@kgbl.si

 

 Jernej Bizjak

 Svetovni koreografski viri, 1. letnik

 Osnove koreografije, 1. letnik

 Sodobne plesne tehnike, 2. letnik

 jernej.bizjak@kgbl.si


po dogovoru

 Tina Hribar, prof.

 Teorija glasbe, 1. letnik

 tina.hribar@kgbl.si

po dogovoru

 Dr. Leon Stefanija

 Zgodovina plesa in glasbe, 1. letnik

 leon.stefanija@kgbl.si

po dogovoru

 Matej Selan, prof.

 Klasični balet, 1. in 2. letnik

 Duetni plesi, 2. letnik

 Metodika plesa in baleta, 2. letnik

 matej.selan@kgbl.si

po dogovoru

 Nina Ogrinc, mag. kin.

 Klasični balet, 1. in 2. letnik

 Repertoar, 1. letnik

 Variacije in dueti, 2. letnik

 nina.ogrinc@kgbl.si

po dogovoru

 Sonja Kerin Krek

 Klasični balet, 1. in 2. letnik

 Variacije in dueti, 2. letnik

 Duetni plesi, 2. letnik

 

sonja.kerin.krek@kgbl.si

 

vsak petek 13:00-14:00

 Nataša Berce, mag. um. gib.

 Klasični balet, 1. in 2. letnik

 Repertoar, 1. letnik

 Variacije in dueti, 2. letnik

 natasa.berce@kgbl.si

 po dogovoru

 Dr. Vesna Podgornik

 Osnove pedagogike in didaktike, 2. letnik

 vesna.podgornik@kgbl.si

po dogovoru

 Vesna Cestnik Tehovnik, prof.

 Karakterni in ljudski plesi, 2. letnik

 Starinski plesi, 2. letnik

 Duetni plesi, 2. letnik

 vesna.cestnik@kgbl.si

vsak 1. pon. 18:00-18:30, baletna zbornica

 Mag. Lidija Podlesnik Tomašikova

 Starinski plesi, 2. letnik

 lidija.p.tomasikova@kgbl.si

 po dogovoru

 Dr. Tomaž Simetinger 

 Karakterni in ljudski plesi, 2. letnik

 tomaz.simetinger@kgbl.si

 po dogovoru

 Urša Rupnik, prof. 

 Sodobne plesne tehnike

 Koreografska delavnica / izbirni modul, 2. letnik

 Koreografija za otroke/ izbirni modul, 2. letnik

 ursa.rupnik@kgbl.si

po dogovoru

 Mag. Uršula Teržan

 Koreografska delavnica / izbirni modul, 2. letnik

 ursula.terzan@kgbl.si

 po dogovoru

 Dr. Bara Kolenc

 Koreografska delavnica / izbirni modul, 2. letnik

 bara.kolenc@kgbl.si

po dogovoru

 Kaja Lomovšek

 Korepeticije Klasični balet, Repertoar, Metodika

 kaja.lomovsek@kgbl.si

 

 Klemen Bojanovič

 Korepeticije Karakterni in ljudski plesi

   
 Valentina Tehovnik  Korepeticije Klasični balet, Repertoar, Metodika    
 Lyudmyla Rublyova  Korepeticije Klasični balet, Repertoar, Metodika