Iskanje


OE SGBŠ - popravni in predmetni izpiti 2019 - spomladanski rok

Datum novice: 24.06.2019

POPRAVNI IN PREDMETNI IZPITI 2019  - SPOMLADANSKI ROK

 

ANGLEŠČINA, soba 126 -   1. 7. 2019, ob 8.00, pisno

                                                               ob 10.00, ustno 

Komisija: Mojca Kostelec Cvitkovič, Jana Kocjančič, Darinka Marolt

 

NEMŠČINA, soba 126  - 1. 7. 2019, ob 8.00, pisno

                                                                     ob 10.00, ustno

Komisija: Jana Kocjančič, Mojca Kostelec Cvitkovič, Darinka Marolt

 

MATEMATIKA, 2. letnik, soba 131,  2. 7. 2019, ob 8.00 pisno,

                                                                                        ob 10.00 ustno,

Komisija: Nataša Siladi, Anja Rožič, Jana Lazar

MATEMATIKA, 1. in 3. letnik, soba 125, 3. 7. 2019, ob 8.00 pisno

                                                                                   ob 10.00 ustno

Komisija: Anja Rožič, Nataša Siladi, Tina Šparovec

 

VIOLONČELO, soba 163, 1. 7. 2019, ob 9.00  

Komisija: Karmen Pečar Koritnik, Milan Hudnik, Sanja Repše

 

KLAVIR DOPOLNILNI PREDMET,  soba 238– 1.7.2019, ob 10.00

Komisija: Karmen Semič, Igor Vićentić, Borut Kraut

 

GLASBENI STAVEK, soba 147, 1. 7. 2019, ob 8.30 pisno

                                                                      ob 10.30 ustno,

Komisija: Vitja Avsec, Katarina Pustinek Rakar, Črt Sojar Voglar

 

SOLFEGGIO, 1. 7. 2019, ob 9.30, soba 155

Komisija: Katarina Pustinek Rakar, Črt Sojar Voglar, Peter Šavli

 

ZGODOVINA GLASBE, soba 132,  2.7. 2019, ob 10.30

Komisija: Aleksandra Gartnar, Jasna Blažič Primožič, Matevž Smerkol

 

TEORIJA JAZZ-a, soba 158, 1.7.2019, ob 9.00 pisno

                                                             ob 10.00 ustno.

Komisija: Igor Lunder, Matevž Smerkol, Klemen Kotar

 

SKUPINSKA IGRA, soba 154, 2.7.2019, ob 11.00

Komisija: Igor Lunder, Matevž Smerkol, Klemen Kotar

 

ZGODOVINA JAZZ-a, soba 158, 2. 7. 2019, ob 9.00 pisno

                                                                       ob 10.00 ustno

Komisija: Matevž Smerkol, Igor Lunder, Marjan Mlakar